

Back to products
TORNADO Microwave Grill 36 Liter 1000 Watt 8 Menus Silver MOM-C36BBE-S
8.679 EGP Original price was: 8.679 EGP.7.999 EGPCurrent price is: 7.999 EGP.
TORNADO Microwave Grill 36 Liter 1000 Watt 8 Menus Black MOM-C36BBE-BK
8.679 EGP Original price was: 8.679 EGP.7.999 EGPCurrent price is: 7.999 EGP.
TORNADO Microwave Grill 36 Liter In Black Color
Microwave Power : 1000 Watt
With 8 Cooking Menus and 5 Power Levels
With Grill and Digital Control
Country Of Origin : Egypt
1 Year Full Free Warranty
Out of stock
Category: Small Home appliances
Description
| Product Model | MOM-C36BBE-BK |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Black |
| Capacity | 36 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 1000 Watt |
| Dimensions – Width | 519 mm |
| Dimensions – Height | 315 mm |
| Dimensions – Depth | 460 mm |
| Net Weight | 16 Kg |
| Gross Weight | 18 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 1 Year full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Microwave Grill 36 Liter 1000 Watt 8 Menus Black MOM-C36BBE-BK” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Compact Power Meat Grinder, 1600 Watt, White / Red – MFW3630I
Rated 0 out of 5
In stock
5.899 EGP
SKU:
MFW3630I
Curly Tornado Hair Curling Iron Chestnut Ceramic Plates TRY-2SM
Rated 0 out of 5
In stock
1.429 EGP
SKU:
TRY-2SM
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Chopper 400 Watt 1 Liter Molokhia Cutting White CH-400ML
Rated 0 out of 5
In stock
1.329 EGP
SKU:
CH-400ML
TORNADO Vacuum Cleaner 1600 Watt HEPA Filter Black x Maroon TVC-1600MD
Rated 0 out of 5
Out of stock
3.435 EGP
TORNADO Water Dispenser 1 Faucet 18 Liter Cabinet Black x Silver WDM-H40ABE-SB
Rated 0 out of 5
Out of stock

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.