

TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Black MOM-C25BBE-BK
6.919 EGP Original price was: 6.919 EGP.6.449 EGPCurrent price is: 6.449 EGP.
TORNADO Microwave Grill 25 Liter In Black Color
Microwave Power : 900 Watt
With 10 Cooking Menus and 5 Power Levels
With Grill and Digital Control
Country Of Origin : Egypt
1 Year Full Free Warranty
Out of stock
Category: Small Home appliances
Description
| Product Model | MOM-C25BBE-BK |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Black |
| Capacity | 25 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 900 Watt |
| Dimensions – Width | 513 mm |
| Dimensions – Height | 307 mm |
| Dimensions – Depth | 410 mm |
| Net Weight | 15 Kg |
| Gross Weight | 17 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 1 Year full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Black MOM-C25BBE-BK” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Chopper 400 Watt 1 Liter Molokhia Cutting White CH-400ML
Rated 0 out of 5
In stock
1.329 EGP
SKU:
CH-400ML
TORNADO Ceramic Heater 2000 Watt 16 meter Remote Black TPH-2000DF
Rated 0 out of 5
In stock
4.649 EGP
TORNADO Electric Blender 400 Watt 1.5 Liter 2 Mills Gray BL400/2-GRAY
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.255 EGP
TORNADO Electric Blender 500 Watt 1.5 Liter 2 Mills Pink MX5200/2-PINK
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.235 EGP
TORNADO Gas Water Heater 6 L No Chimney Natural Gas Silver GH-6SN-S
Rated 0 out of 5
In stock
3.670 EGP
TORNADO Hand Mixer 400 Watt 5 Speeds Chopper White THM-400SS
Rated 0 out of 5
In stock
3.015 EGP
SKU:
THM-400SS
TORNADO Hand Mixer 500 Watt 5 Speeds Turbo Speed White HM-500T
Rated 0 out of 5
In stock
2.515 EGP
SKU:
HM-500T
TORNADO Steam Iron 2200 Watt Ceramic Soleplate Blue TST-2200
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.245 EGP

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.