

TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Black MOM-C25BBE-BK
6.919 EGP Original price was: 6.919 EGP.6.449 EGPCurrent price is: 6.449 EGP.
TORNADO Microwave Grill 25 Liter In Black Color
Microwave Power : 900 Watt
With 10 Cooking Menus and 5 Power Levels
With Grill and Digital Control
Country Of Origin : Egypt
1 Year Full Free Warranty
Out of stock
Category: Small Home appliances
Description
| Product Model | MOM-C25BBE-BK |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Black |
| Capacity | 25 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 900 Watt |
| Dimensions – Width | 513 mm |
| Dimensions – Height | 307 mm |
| Dimensions – Depth | 410 mm |
| Net Weight | 15 Kg |
| Gross Weight | 17 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 1 Year full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Black MOM-C25BBE-BK” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Series 4 Bagless Vacuum Cleaner, 2000 Watt, White – BGS21WHYG
Rated 0 out of 5
In stock
9.499 EGP
SKU:
BGS21WHYG
TORNADO Air Fryer 1550 Watt 4 Liter LED Display Black x Silver THF-1554D-XL-BS
Rated 0 out of 5
In stock
4.869 EGP
SKU:
THF-1554D-XL-BS
TORNADO Electric Oven 46 Liter 1800 Watt Grill Fan Black TEO-46NE(K)
Rated 0 out of 5
Out of stock
3.409 EGP
TORNADO Electric Oven 48 Liter 1800 Watt Grill Fan Black TEO-48DGE(K)
Rated 0 out of 5
Out of stock
3.949 EGP
TORNADO Hand Mixer 500 Watt 5 Speeds Turbo Speed White HM-500T
Rated 0 out of 5
In stock
2.515 EGP
SKU:
HM-500T

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.