Back to products
SHARP Split Air Conditioner 3 HP Cool - Heat Powerful Jet White AY-A24ZSE
46.595 EGP Original price was: 46.595 EGP.41.999 EGPCurrent price is: 41.999 EGP.
SHARP Microwave Inverter Grill 34 Liter 1100 Watt 23 Menus Black R-340GRI-BS2
15.919 EGP
SHARP Microwave Inverter Grill 34 Liter In Black Color
Microwave Power : 1100 Watt
With 23 cooking menus and 10 Power levels
With grill and digital touch control panel
Country of origin : Egypt
2 Years full free warranty
1 in stock
SKU:
R-340GRI-BS2
Categories: Microwave Ovens, Small Home appliances
Description
| Product Model | R-340GRI-BS2 |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Black |
| Capacity | 34 Liter |
| Collection / Series | Inverter Grill |
| Electric Power | 1100 Watt |
| Dimensions – Width | 520 mm |
| Dimensions – Height | 315 mm |
| Dimensions – Depth | 418 mm |
| Net Weight | 15 Kg |
| Gross Weight | 17.5 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 2 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Microwave Inverter Grill 34 Liter 1100 Watt 23 Menus Black R-340GRI-BS2” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Compact Power Meat Grinder, 1600 Watt, White / Red – MFW3630I
Rated 0 out of 5
In stock
5.899 EGP
SKU:
MFW3630I
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Chopper 400 Watt 1 Liter Molokhia Cutting White CH-400ML
Rated 0 out of 5
In stock
1.329 EGP
SKU:
CH-400ML
TORNADO Ceramic Heater 2000 Watt 16 meter Remote Black TPH-2000DF
Rated 0 out of 5
In stock
4.649 EGP
TORNADO Gas Water Heater 6 L No Chimney Natural Gas Silver GH-6SN-S
Rated 0 out of 5
In stock
3.670 EGP
TORNADO Hand Mixer 500 Watt 5 Speeds Turbo Speed White HM-500T
Rated 0 out of 5
In stock
2.515 EGP
SKU:
HM-500T
TOSHIBA Kitchen Ventilating Fan 20 cm Oil Drawer Creamy VRH20J10C
Rated 0 out of 5
In stock
1.399 EGP
SKU:
VRH20J10C

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.