SHARP Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 8 Menus Silver R-250MGR-SL2
8.429 EGP
SHARP Microwave Grill 25 Liter In Silver Color
Microwave Power : 900 Watt
With 8 cooking menus and 11 Power levels
With grill and digital touch control panel
Country of origin : Egypt
2 Years full free warran
Out of stock
SKU:
R-250MGR-SL2
Categories: Microwave Ovens, Small Home appliances
Description
| Product Model | R-250MGR-SL2 |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Silver |
| Capacity | 25 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 900 Watt |
| Dimensions – Width | 513 mm |
| Dimensions – Height | 306 mm |
| Dimensions – Depth | 394 mm |
| Net Weight | 15.5 Kg |
| Gross Weight | 17.5 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 2 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 8 Menus Silver R-250MGR-SL2” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Series 4 Bagless Vacuum Cleaner, 2000 Watt, White – BGS21WHYG
Rated 0 out of 5
In stock
9.499 EGP
SKU:
BGS21WHYG
Curly Tornado Hair Curling Iron Chestnut Ceramic Plates TRY-2SM
Rated 0 out of 5
In stock
1.429 EGP
SKU:
TRY-2SM
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Chopper 400 Watt 1 Liter Molokhia Cutting White CH-400ML
Rated 0 out of 5
In stock
1.329 EGP
SKU:
CH-400ML
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Hair Dryer 2300 Watt – Ionic – Touch Sensor Black TDY-23TB
Rated 0 out of 5
In stock
2.179 EGP
SKU:
TDY-23TB
TORNADO Electric Oven 48 Liter 1800 Watt Grill Fan Black TEO-48DGE(K)
Rated 0 out of 5
Out of stock
3.949 EGP
TORNADO Wall Fan 16 Inch 4 Blades Remote Grey EPS-16RG
Rated 0 out of 5
In stock
2.019 EGP
SKU:
EPS-16RG

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.