TORNADO Dishwasher 15 Person 60 cm Digital 8 Programs Dark Inox TDV-FN158CDX
33.560 EGP Original price was: 33.560 EGP.29.999 EGPCurrent price is: 29.999 EGP.
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 7 Kg Inverter Motor Black H3WS17TMF3B-ELA
22.449 EGP
HOOVER Washing Machine PRO Fully Automatic 7 Kg
Max Spin Speed : 1100 RPM
Washing Machine Color : Black
Inverter Motor and WIFI Technology
Country Of Origin : Egypt
5 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Large Home appliances, Washing Machines
Description
| Product Model | H3WS17TMF3B-ELA |
|---|---|
| Main-Сategory | Washing Machines |
| Brand | HOOVER |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Full automatic |
| Colors | Black |
| Capacity | 7 Kg |
| Spin Speed ( RPM ) | 1100 RPM |
| Drain Pump | Yes |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Class | (A+++) |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Depth | 520 mm |
| Dimensions – Height | 850 mm |
| Net Weight | 65 Kg |
| Gross Weight | 67 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 5 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HOOVER Washing Machine Fully Automatic 7 Kg Inverter Motor Black H3WS17TMF3B-ELA” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
SHARP Fridge Inverter Digital Bottom Freezer 558 Liter Silver SJ-GV73J-SL
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
SJ-GV73J-SL
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL
SHARP Washing Machine Top Automatic 13 Kg Pump Silver ES-TN13GSLP
Rated 0 out of 5
Out of stock
16.399 EGP
TORNADO Washer 15 Kg DDM Inverter Pump Dark Silver TWT-TLD15RDS
Rated 0 out of 5
Out of stock
تكييف ميديا 3 حصان ميشين برو بارد MSC1T-24CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-24CR-N




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.