SHARP Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 8 Menus Silver R-250MGR-SL2
8.429 EGP
SHARP Microwave Grill 25 Liter In Silver Color
Microwave Power : 900 Watt
With 8 cooking menus and 11 Power levels
With grill and digital touch control panel
Country of origin : Egypt
2 Years full free warran
Out of stock
SKU:
R-250MGR-SL2
Categories: Microwave Ovens, Small Home appliances
Description
| Product Model | R-250MGR-SL2 |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Silver |
| Capacity | 25 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 900 Watt |
| Dimensions – Width | 513 mm |
| Dimensions – Height | 306 mm |
| Dimensions – Depth | 394 mm |
| Net Weight | 15.5 Kg |
| Gross Weight | 17.5 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 2 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 8 Menus Silver R-250MGR-SL2” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko Glue Sandwich Maker, 700 Watt, White – SWM 2971 W
Rated 0 out of 5
In stock
1.299 EGP
SKU:
SWM 2971 W
TORNADO Electric Blender 400 Watt 1.5 Liter 2 Mills Gray BL400/2-GRAY
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.255 EGP
TORNADO Electric Blender 500 Watt 1.5 Liter 2 Mills Pink MX5200/2-PINK
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.235 EGP
TORNADO Hand Mixer 400 Watt 5 Speeds Chopper White THM-400SS
Rated 0 out of 5
In stock
3.015 EGP
SKU:
THM-400SS
TORNADO Hand Mixer 500 Watt 5 Speeds Turbo Speed White HM-500T
Rated 0 out of 5
In stock
2.515 EGP
SKU:
HM-500T
TORNADO Water Dispenser 2 Faucets Silver WDM-H45ASE-S
Rated 0 out of 5
Out of stock

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.