laptop dell latitude 3440 i5-1335U-8GB-512GB SSD-NVIDIA MX550 2GB-14 INCH FHD-DOS
38.999 EGP
Laptop Dell Latitude 3440
laptop dell latitude 3440 i5-1335U-8GB-512GB SSD-NVIDIA MX550 2GB-14 INCH FHD-DOS
*Features shown in video may not be available on all products. Please refer to product details page for specific product features.
*Image is for illustrative purposes. Actual touchpad has four haptic sensors.
غير متوفر في المخزون
التصنيف: لاب توب
الوصف
| Product name | Laptop dell Latitude 3440 |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Processor Details | 13th Gen Intel Core i5-1335U ( 12 MB cache, 10 cores, up to 4 .60 GHz Turbo) |
| Processor Generation | 13 GENERATION |
| Ram | 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MT/ s |
| Hard Drive | 512 GB, M.2 2230, PCIe NVMe, S SD, Class 35 |
| Video Graphics | NVIDIA GeForce MX550 (2 GB GDDR6) Graphics |
| Screen | 14″, FHD 1920×1080, 60Hz, WVA/ IPS, Non-Touch, Anti-Glare, 25 0 nit, NTSC 45%, FHD Camera, W LAN |
| Operating System | Free Dos |
| Warranty | 1 Year |
مراجعات (0)
تم التقييم 0 من 5
0 reviews
تم التقييم 5 من 5
0
تم التقييم 4 من 5
0
تم التقييم 3 من 5
0
تم التقييم 2 من 5
0
تم التقييم 1 من 5
0
كن أول من يقيم “laptop dell latitude 3440 i5-1335U-8GB-512GB SSD-NVIDIA MX550 2GB-14 INCH FHD-DOS” إلغاء الرد
Shipping & Delivery





المراجعات
Clear filtersلا توجد مراجعات بعد.