Skip to the beginning of the images gallery TORNADO 4K Smart Frameless DLED TV 55 Inch Built-In Receiver 55US3500E
19.699 EGP Original price was: 19.699 EGP.15.999 EGPCurrent price is: 15.999 EGP.
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO 4K Smart Frameless DLED TV 65 Inch Built-In Receiver 65US3500E
25.299 EGP Original price was: 25.299 EGP.19.499 EGPCurrent price is: 19.499 EGP.
TORNADO Dishwasher 15 Person 60 cm Digital 8 Programs Inox TDV-FN158COX
32.590 EGP Original price was: 32.590 EGP.24.999 EGPCurrent price is: 24.999 EGP.
TORNADO Turki Dishwasher 60 cm In Inox Color
Washing dishes capacity : For 15 person
With digital touch LED display and 8 programs for washing dishes
Using all types of dishwashers detergents
Country of origin : Turkey
3 Years full free warranty
Out of stock
Categories: Dishwashers, Large Home appliances
Description
| Product Model | TDV-FN158COX |
|---|---|
| Main-Сategory | Dishwashers |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Dishwasher |
| Colors | Inox |
| Size | 60 cm |
| Capacity | 15 Persons |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Net Weight | 53 Kg |
| Gross Weight | 56 Kg |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Height | 850 mm |
| Dimensions – Depth | 600 mm |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 3 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Dishwasher 15 Person 60 cm Digital 8 Programs Inox TDV-FN158COX” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax Digital Split Air Conditioner With Inverter Technology, Cooling Only, 2.25 HP, White – 53KHCT18DN-708F
Rated 0 out of 5
Out of stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 8 Kg Black H3WS383TAC3B-ELA
Rated 0 out of 5
Out of stock
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
SHARP Refrigerator Digital No Frost 450 Liter Black SJ-PC58A(BK)
Rated 0 out of 5
In stock
33.169 EGP
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.