TORNADO Deep Freezer No Frost 6 Drawers 223 Liter Stainless RH-H22T-ST
23.150 EGP
TORNADO Deep Freezer 223 Liter No Frost
Number of Drawers : 6 Drawers
Deep Freezer Color : Stainless
Express Freezing Function
Country Of Origin : Egypt
10 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Large Home appliances, Refrigerator & Freezer
Description
| Product Model | RH-H22T-ST |
|---|---|
| Main-Сategory | Deep Freezer |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 6 Drawers Upright Freezer |
| Colors | Stainless |
| Cooling System | No Frost |
| Capacity | 223 Liter |
| Number of drawers | 6 Drawers |
| Shelves Number | – |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Height | 1367 mm |
| Dimensions – Depth | 622 mm |
| Net Weight | 53 Kg |
| Gross Weight | 57 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 10 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Deep Freezer No Frost 6 Drawers 223 Liter Stainless RH-H22T-ST” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 7 Kg Inverter Motor Silver H3WS17TMF3R-ELA
Rated 0 out of 5
In stock
20.109 EGP
SKU:
H3WS17TMF3R-ELA
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.