TORNADO Deep Freezer No Frost 6 Drawers 223 Liter Silver RH-H22T-SL
23.140 EGP
TORNADO Deep Freezer 223 Liter No Frost
Number of Drawers : 6 Drawers
Deep Freezer Color : Silver
Express Freezing Function
Country Of Origin : Egypt
10 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Large Home appliances, Refrigerator & Freezer
Description
| Product Model | RH-H22T-SL |
|---|---|
| Main-Сategory | Deep Freezer |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 6 Drawers Upright Freezer |
| Colors | Silver |
| Cooling System | No Frost |
| Capacity | 223 Liter |
| Number of drawers | 6 Drawers |
| Shelves Number | – |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Height | 1367 mm |
| Dimensions – Depth | 622 mm |
| Net Weight | 53 Kg |
| Gross Weight | 57 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 10 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Deep Freezer No Frost 6 Drawers 223 Liter Silver RH-H22T-SL” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Dishwasher, 13 Persons, 60 cm, Digital, Stainless Steel SMS4EMI60V
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
SMS4EMI60V
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 8 Kg Black H3WS383TAC3B-ELA
Rated 0 out of 5
Out of stock
SHARP Washing Machine Top Automatic 13 Kg Pump Silver ES-TN13GSLP
Rated 0 out of 5
Out of stock
16.399 EGP
TORNADO Washer 15 Kg DDM Inverter Pump Dark Silver TWT-TLD15RDS
Rated 0 out of 5
Out of stock
TORNADO Washer 17 Kg DDM Inverter Pump Stainless TWT-TLD17RSC
Rated 0 out of 5
Out of stock
تكييف ميديا 3 حصان ميشين برو بارد MSC1T-24CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-24CR-N




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.