TORNADO Built-In Hob 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless GHV-M90CSU-BK
17.139 EGP
TORNADO built-in hob gas
Built-in hob size : 90 x 60 cm
5 Gas burners, Italian Sabaf
Built-in hob color : Stainless Steel
Country of origin : Turkey
3 Years full free warranty
Out of stock
Categories: Built in, Large Home appliances
Description
| Product Model | GHV-M90CSU-BK |
|---|---|
| Main-Сategory | Built In Hobs Cookers |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 5 Burners Cooker |
| Size | 90 x 60 cm |
| Colors | Stainless |
| Burners Number | 5 Gas Burners |
| Energy Efficiency Class | (A) |
| Dimensions – Width | 850 mm |
| Dimensions – Height | 510 mm |
| Dimensions – Depth | 40 mm |
| Net Weight | 16 Kg |
| Gross Weight | 17 Kg |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 3 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Built-In Hob 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless GHV-M90CSU-BK” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 7 Kg Inverter Motor Silver H3WS17TMF3R-ELA
Rated 0 out of 5
In stock
20.109 EGP
SKU:
H3WS17TMF3R-ELA
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.