Back to products
SHARP Microwave Grill 34 Liter 1000 Watt 9 Menus Stainless R-770AR(ST)
10.209 EGP Original price was: 10.209 EGP.8.799 EGPCurrent price is: 8.799 EGP.
SHARP Microwave Grill 25 Liter – 900 Watt – 6 Menus Black R-750MR(K)
8.059 EGP
SHARP Microwave Grill 25 Liter In Black Color
Microwave Power : 900 Watt
With 6 Cooking Menus and 5 Power Levels
With Grill and Digital Control
Country Of Origin : Egypt
2 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Microwave Ovens, Small Home appliances
Description
| Product Model | R-750MR(K) |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Black |
| Capacity | 25 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 900 Watt |
| Dimensions – Width | 513 mm |
| Dimensions – Height | 306.2 mm |
| Dimensions – Depth | 429.5 mm |
| Net Weight | 15.1 Kg |
| Gross Weight | – |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 2 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Microwave Grill 25 Liter – 900 Watt – 6 Menus Black R-750MR(K)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Series 4 Bagless Vacuum Cleaner, 2000 Watt, White – BGS21WHYG
Rated 0 out of 5
In stock
9.499 EGP
SKU:
BGS21WHYG
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Hair Dryer 2300 Watt – Ionic – Touch Sensor Black TDY-23TB
Rated 0 out of 5
In stock
2.179 EGP
SKU:
TDY-23TB
TORNADO Electric Blender 500 Watt 1.5 Liter 2 Mills Pink MX5200/2-PINK
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.235 EGP
TORNADO Electric Oven 46 Liter 1800 Watt Grill Fan Black TEO-46NE(K)
Rated 0 out of 5
Out of stock
3.409 EGP
TORNADO Gas Water Heater 6 L No Chimney Natural Gas Silver GH-6SN-S
Rated 0 out of 5
In stock
3.670 EGP



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.