SHARP Electric Oven 45 Liter 1400 Watt Grill Fan Silver x Black EO-S45-ES2
7.859 EGP
SHARP Electric Oven With Grill and Fan
Capacity : 45 Liter
Electric Oven Power : 1400 Watt
Color : Silver x Black
Country Of Origin : Turkey
1 Year Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Electric Oven, Small Home appliances
Description
| Product Model | EO-S45-ES2 |
|---|---|
| Main-Сategory | Electric Ovens |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Electric Oven |
| Capacity | 45 Liter |
| Colors | Silver x Black |
| Electric Power | 1400 Watt |
| Dimensions – Width | 590 mm |
| Dimensions – Height | 330 mm |
| Dimensions – Depth | 455 mm |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 1 Year full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Electric Oven 45 Liter 1400 Watt Grill Fan Silver x Black EO-S45-ES2” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Wall Fan 16 Inch 4 Blades Remote White TWF-30
Rated 0 out of 5
In stock
1.930 EGP
SKU:
TWF-30
TORNADO Air Fryer 1550 Watt 4 Liter LED Display Black x Silver THF-1554D-XL-BS
Rated 0 out of 5
In stock
4.869 EGP
SKU:
THF-1554D-XL-BS
TORNADO Gas Water Heater 6 L No Chimney Natural Gas Silver GH-6SN-S
Rated 0 out of 5
In stock
3.670 EGP
TORNADO Hair Dryer 2100 Watt – Ionic – Foldable handle White TDY-21FW
Rated 0 out of 5
In stock
1.999 EGP
SKU:
TDY-21FW
TORNADO Wall Fan 16 Inch 4 Blades Remote Black EPS-16R
Rated 0 out of 5
In stock
1.920 EGP
SKU:
EPS-16R
TORNADO Wall Fan 16 Inch 4 Blades Remote Grey EPS-16RG
Rated 0 out of 5
In stock
1.920 EGP
SKU:
EPS-16RG






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.