SHARP Dishwasher 15 Person 60 cm Inverter Digit 8 Programs Black QW-V815-BK2
38.150 EGP
SHARP Turki Dishwasher 60 cm In Black Color
Washing Dishes Capacity : For 15 Person
With Digit LED Display and 8 Programs for Washing Dishes
Using All Types of Dishwashers Detergents
Country Of Origin : Turkey
3 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Dishwashers, Large Home appliances
Description
| Product Model | QW-V815-BK2 |
|---|---|
| Main-Сategory | Dishwashers |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Dishwasher |
| Colors | Black |
| Size | 60 cm |
| Capacity | 15 Persons |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Net Weight | 56 Kg |
| Gross Weight | 58 Kg |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Height | 850 mm |
| Dimensions – Depth | 600 mm |
| Dimensions ( W x H x D ) mm | 600 x 850 x 600 |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 3 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Dishwasher 15 Person 60 cm Inverter Digit 8 Programs Black QW-V815-BK2” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
Skip to the beginning of the images gallery SHARP Split Air Conditioner 1.5 HP Cool – Heat Digital Plasmacluster White AY-AP12ZHE
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
AY-AP12ZHE




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.