Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 ( Intel® Core™ I7-1355U – Ram 16GB – Hard 512GB SSD -GPU NVIDIA® GeForce MX550 2GB – Display 14″ WUXGA (1920×1200) IPS -OS DOS – Color Graphite Black) (نسخة)
48.777 EGP
Processor: 13th Gen Intel® Core™ i7-1355U Processor 12M Cache, up to 5.00 GHz
Ram: 16GB
Hard Disk: 512GB SSD
Graphics Card: NVIDIA® GeForce MX550 2GB
Ram: 16GB
Hard Disk: 512GB SSD
Graphics Card: NVIDIA® GeForce MX550 2GB
Out of stock
Category: Laptops
Description
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Black |
| Model | Lenovo ThinkPad E14 |
| Processor | Intel Core i7 |
| Processor Generation | 13th Generation |
| Processor Information | 13th Gen Intel® Core™ i7-1355U Processor 12M Cache, up to 5.00 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Hard Disk Capacity | 512 GB |
| Hard Disk Type | 512GB SSD |
| Graphics Card Details | NVIDIA® GeForce MX550 2GB |
| Display Type | 14″ FHD 1920 x 1080 |
| Display Size | 14 inches |
| Speaker | Stereo Speakers |
| OPERATING SYSTEM | Free Dos |
| Product Warranty | 1 Year |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 ( Intel® Core™ I7-1355U – Ram 16GB – Hard 512GB SSD -GPU NVIDIA® GeForce MX550 2GB – Display 14″ WUXGA (1920×1200) IPS -OS DOS – Color Graphite Black) (نسخة)” Cancel reply
Shipping & Delivery





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.