LA GERMANIA Cooker 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless 9D10GUB1X4AWW
21.499 EGP
LA GERMANIA Freestanding Cooker Premio+ – Classica Collection
Cooker Size : 90 x 60 cm
5 Gas Burners
Color : Stainless Steel
Country Of Origin : Egypt
5 Years Full Free Warranty
Out of stock
SKU:
9D10GUB1X4AWW
Categories: Cookers, Large Home appliances
Description
| Product Model | 9D10GUB1X4AWW |
|---|---|
| Main-Сategory | Freestanding Cookers |
| Brand | LA GERMANIA |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 5 Burners Cooker |
| Colors | Stainless |
| Size | 90 x 60 cm |
| Collection / Series | Classica |
| Burners Number | 5 Gas Burners |
| Cooker oven capacity | – |
| Energy Efficiency Class | (A) |
| Dimensions – Width | 900 mm |
| Dimensions – Height | 900 mm |
| Dimensions – Depth | 600 mm |
| Net Weight | 67.82 Kg |
| Gross Weight | 73.05 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 5 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “LA GERMANIA Cooker 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless 9D10GUB1X4AWW” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Beko washing machine, fully automatic, 9 kg, 1400 rpm, digital with steam, black, B3WFU50940BCI
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
B3WFU50940BCI
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 7 Kg Inverter Motor Silver H3WS17TMF3R-ELA
Rated 0 out of 5
In stock
20.109 EGP
SKU:
H3WS17TMF3R-ELA
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 8 Kg Black H3WS383TAC3B-ELA
Rated 0 out of 5
Out of stock
HOOVER Washing Machine Fully Automatic 8 Kg Inverter Motor Black H3WS38TAMF7B-ELA
Rated 0 out of 5
Out of stock
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
TORNADO Washing Machine Top Automatic 10 Kg Pump White TWT-TLN10LWT
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
TWT-TLN10LWT




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.