LG 60 Inch 4K UHD Smart LED TV with Built-in Receiver - 60UQ79006LD
22.499 EGP Original price was: 22.499 EGP.18.999 EGPCurrent price is: 18.999 EGP.
LA GERMANIA Cooker 60 x 60 – 4 Gas Burners Stainless x Black 6C40GRB1X4AWW
13.964 EGP
LA GERMANIA Freestanding Cooker Valore – Classica Collection
Cooker Size : 60 x 60 cm
4 Gas Burners
Color : Stainless x Black
Country Of Origin : Egypt
5 Years Full Free Warranty
Out of stock
SKU:
6C40GRB1X4AWW
Category: Cookers
Description
| Product Model | 6C40GRB1X4AWW |
|---|---|
| Main-Сategory | Freestanding Cookers |
| Brand | LA GERMANIA |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 4 Burners Cooker |
| Colors | Stainless x Black |
| Size | 60 x 60 cm |
| Collection / Series | Classica |
| Product Family | Valore |
| Burners Number | 4 Gas Burners |
| Cooker oven capacity | – |
| Energy Efficiency Class | (A) |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Height | 900 mm |
| Dimensions – Depth | 600 mm |
| Net Weight | 49.08 Kg |
| Gross Weight | 53.77 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 5 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “LA GERMANIA Cooker 60 x 60 – 4 Gas Burners Stainless x Black 6C40GRB1X4AWW” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Bosch Series 2 Freestanding Gas Cooker 90x60cm 5 Burners with Gas Oven and Stainless Steel Grill – HGV1F8Y50S
Rated 0 out of 5
In stock
LA GERMANIA Cooker 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless 9C10GRB1X4AWW
Rated 0 out of 5
Out of stock
18.849 EGP
LA GERMANIA Cooker 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless x Black 9L10G4A1X4AWW
Rated 0 out of 5
In stock
25.299 EGP



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.