TORNADO Refrigerator Inverter No Frost 355 Liter Black RF-40FTV-BK
20.780 EGP Original price was: 20.780 EGP.18.555 EGPCurrent price is: 18.555 EGP.
موديل المنتج RF-580TV-SL الفئة الرئيسية ثلاجات العلامة التجارية تورنيدو موقف المنتج في السوق مستمر إنتاجه النوع ثلاجة 2 باب الألوان سيلفر عدد الأبواب 2 باب نظام التبريد نوفروست السعة 450 لتر السعة اللترية للكابينة 338 لتر السعة اللترية للفريزر 112 لتر السعة اللترية للغرفة متعددة درجات التبريد غير متوفر السعة اللترية لدرج الخضار – نوع رف الثلاجة أرفف زجاج إضاءة داخلية / الكابينة إضاءة ليد إضاءة داخلية / الفريزر إضاءة ليد مستوى كفاءة الطاقة (A) تعمل بأعلى كفاءة للطاقة وأقل استهلاك للكهرباء الأبعاد – العرض 700 مم الأبعاد – العمق 725 مم الأبعاد – الارتفاع 1685 مم الوزن الصافي 65 كجم الوزن الإجمالي 79 كجم بلد المنشأ مصر الضمان 10 سنوات ضمان مجاني شامل
28.370 EGP Original price was: 28.370 EGP.26.399 EGPCurrent price is: 26.399 EGP.
TORNADO Refrigerator 450 Liter, No frost 2 Doors
Refrigerator color : Silver
Inverter technology
Energy efficiency class : ( A )
Country of origin : Egypt
10 Years full free warranty
Out of stock
Categories: Large Home appliances, Refrigerator & Freezer
Description
| Product Model | RF-580TV-SL |
|---|---|
| Main-Сategory | Refrigerators |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 2 Doors Refrigerator |
| Colors | Silver |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Cooling System | No Frost |
| Capacity | 450 Liter |
| Cabinet Capacity in Liters | 338 Liter |
| Freezer Capacity in Liters | 112 Liter |
| Multi-temperature Room Capacity | Not Available |
| Vegetable Drawer Capacity | – |
| Refrigerator Shelf | Glass Shelves |
| Internal Lighting / Cabinet | LED Lighting |
| Internal Lighting / Freezer | LED Lighting |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Dimensions – Width | 700 mm |
| Dimensions – Depth | 725 mm |
| Dimensions – Height | 1685 mm |
| Net Weight | 65 Kg |
| Gross Weight | 79 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 10 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “موديل المنتج RF-580TV-SL الفئة الرئيسية ثلاجات العلامة التجارية تورنيدو موقف المنتج في السوق مستمر إنتاجه النوع ثلاجة 2 باب الألوان سيلفر عدد الأبواب 2 باب نظام التبريد نوفروست السعة 450 لتر السعة اللترية للكابينة 338 لتر السعة اللترية للفريزر 112 لتر السعة اللترية للغرفة متعددة درجات التبريد غير متوفر السعة اللترية لدرج الخضار – نوع رف الثلاجة أرفف زجاج إضاءة داخلية / الكابينة إضاءة ليد إضاءة داخلية / الفريزر إضاءة ليد مستوى كفاءة الطاقة (A) تعمل بأعلى كفاءة للطاقة وأقل استهلاك للكهرباء الأبعاد – العرض 700 مم الأبعاد – العمق 725 مم الأبعاد – الارتفاع 1685 مم الوزن الصافي 65 كجم الوزن الإجمالي 79 كجم بلد المنشأ مصر الضمان 10 سنوات ضمان مجاني شامل” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.