TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Black MOM-C25BBE-BK
6.919 EGP Original price was: 6.919 EGP.6.449 EGPCurrent price is: 6.449 EGP.
TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 8 Menus Silver TMD-25GE-S
6.969 EGP Original price was: 6.969 EGP.6.499 EGPCurrent price is: 6.499 EGP.
TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Silver MOM-C25BBE-S
7.059 EGP
| Product Model | MOM-C25BBE-S |
|---|---|
| Main-Сategory | Microwave |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Microwave |
| Colors | Silver |
| Capacity | 25 Liter |
| Collection / Series | Grill |
| Electric Power | 900 Watt |
| Dimensions – Width | 513 mm |
| Dimensions – Height | 307 mm |
| Dimensions – Depth | 410 mm |
| Net Weight | 15 Kg |
| Gross Weight | 17 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 1 Year full free warranty |
Out of stock
SKU:
MOM-C25BBE-S
Categories: Microwave Ovens, Small Home appliances
Description
TORNADO Microwave Grill 25 Liter in Silver Color
Microwave Power : 900 Watt
With 10 Cooking Menus and 5 Power Levels
With Grill and Digital Control
Country Of Origin : Egypt
1 Year Full Free Warranty
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Microwave Grill 25 Liter 900 Watt 10 Menus Silver MOM-C25BBE-S” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko Glue Sandwich Maker, 700 Watt, White – SWM 2971 W
Rated 0 out of 5
In stock
1.299 EGP
SKU:
SWM 2971 W
Bosch Series 4 Bagless Vacuum Cleaner, 2000 Watt, White – BGS21WHYG
Rated 0 out of 5
In stock
9.499 EGP
SKU:
BGS21WHYG
TORNADO Air Fryer 1550 Watt 4 Liter LED Display Black x Silver THF-1554D-XL-BS
Rated 0 out of 5
In stock
4.869 EGP
SKU:
THF-1554D-XL-BS
TORNADO Electric Oven 46 Liter 1800 Watt Grill Fan Black TEO-46NE(K)
Rated 0 out of 5
Out of stock
3.409 EGP
TORNADO Hair Dryer 2100 Watt – Ionic – Foldable handle White TDY-21FW
Rated 0 out of 5
In stock
1.999 EGP
SKU:
TDY-21FW
TORNADO Steam Iron 2200 Watt Ceramic Soleplate Blue TST-2200
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.245 EGP
TORNADO Water Dispenser 1 Faucet 18 Liter Cabinet Black x Silver WDM-H40ABE-SB
Rated 0 out of 5
Out of stock



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.