TORNADO Built-In Hob 60 x 60 – 4 Gas Burners Glass Black GHV-M60CCU-G
14.269 EGP
TORNADO built-in hob gas
Built-in hob size : 60 x 60 cm
4 Gas burners, Italian Sabaf
Built-in hob color : Glass Black
Country of origin : Turkey
3 Years full free warranty
Out of stock
Categories: Built in, Large Home appliances
Description
| Product Model | GHV-M60CCU-G |
|---|---|
| Main-Сategory | Built In Hobs Cookers |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 4 Burners Cooker |
| Size | 60 x 60 cm |
| Colors | Glass Black |
| Burners Number | 4 Gas Burners |
| Energy Efficiency Class | (A) |
| Dimensions – Width | 590 mm |
| Dimensions – Height | 520 mm |
| Dimensions – Depth | 40 mm |
| Net Weight | 17.9 Kg |
| Gross Weight | 19.5 Kg |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 3 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Built-In Hob 60 x 60 – 4 Gas Burners Glass Black GHV-M60CCU-G” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.