SHARP Electric Oven 45 Liter 1400 Watt Grill Fan Silver x Black EO-S45-ES2
7.859 EGP
SHARP Electric Oven With Grill and Fan
Capacity : 45 Liter
Electric Oven Power : 1400 Watt
Color : Silver x Black
Country Of Origin : Turkey
1 Year Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Electric Oven, Small Home appliances
Description
| Product Model | EO-S45-ES2 |
|---|---|
| Main-Сategory | Electric Ovens |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Electric Oven |
| Capacity | 45 Liter |
| Colors | Silver x Black |
| Electric Power | 1400 Watt |
| Dimensions – Width | 590 mm |
| Dimensions – Height | 330 mm |
| Dimensions – Depth | 455 mm |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 1 Year full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “SHARP Electric Oven 45 Liter 1400 Watt Grill Fan Silver x Black EO-S45-ES2” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko Glue Sandwich Maker, 700 Watt, White – SWM 2971 W
Rated 0 out of 5
In stock
1.299 EGP
SKU:
SWM 2971 W
Skip to the beginning of the images gallery TORNADO Hair Dryer 2300 Watt – Ionic – Touch Sensor Black TDY-23TB
Rated 0 out of 5
In stock
2.179 EGP
SKU:
TDY-23TB
TORNADO Gas Water Heater 6 L No Chimney Natural Gas Silver GH-6SN-S
Rated 0 out of 5
In stock
3.670 EGP
TORNADO Hand Mixer 400 Watt 5 Speeds Chopper White THM-400SS
Rated 0 out of 5
In stock
3.015 EGP
SKU:
THM-400SS
TORNADO Wall Fan 16 Inch 4 Blades Remote Grey EPS-16RG
Rated 0 out of 5
In stock
1.920 EGP
SKU:
EPS-16RG






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.