

Back to products
غسالة شارب فوق أوتوماتيك 11 كيلو لون الغسالة : سيلفر غامق مزودة بطلمبة لصرف المياه مصنوعة من مواد عالية الجودة و مقاومة للصدأ بلد المنشأ : مصر 5 سنوات ضمان مجاني شامل
15.559 EGP Original price was: 15.559 EGP.13.799 EGPCurrent price is: 13.799 EGP.
Skip to the beginning of the images gallery SHARP Washing Machine Top Automatic 11 Kg Pump Silver ES-TN11GSLP
15.249 EGP Original price was: 15.249 EGP.13.499 EGPCurrent price is: 13.499 EGP.
SHARP Top Automatic Washing Machine 11 Kg
Washing Machine Color : Silver
With Drain Pump
Made of High Quality and Anti-rust Materials
Country Of Origin : Egypt
5 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Large Home appliances, Washing Machines
Description
| Product Model | ES-TN11GSLP |
|---|---|
| Main-Сategory | Washing Machines |
| Brand | SHARP |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Top automatic |
| Colors | Silver |
| Capacity | 11 Kg |
| Spin Speed ( RPM ) | – |
| Drain Pump | Yes |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Class | – |
| Dimensions – Width | 608 mm |
| Dimensions – Depth | 630 mm |
| Dimensions – Height | 1014 mm |
| Net Weight | 41 Kg |
| Gross Weight | 46 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 5 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Skip to the beginning of the images gallery SHARP Washing Machine Top Automatic 11 Kg Pump Silver ES-TN11GSLP” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL
Skip to the beginning of the images gallery SHARP Split Air Conditioner 1.5 HP Cool – Heat Digital Plasmacluster White AY-AP12ZHE
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
AY-AP12ZHE
تكييف ميديا 3 حصان ميشين برو بارد MSC1T-24CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-24CR-N

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.