Dell Vostro 3520 Laptop – Intel® Core i5-1235U – 8GB – 512GB SSD – Intel® UHD Integrated Graphics – 15.6″ FHD – Black
22.499 EGP
Processor: 12th Generation Intel® Core™ i5-1235U Processor 12M Cache, up to 4.40 GHz, with IPU
Ram: 8GB
Hard Disk: 512GB SSD
Graphics Card: Intel® UHD Integrated Graphics
Out of stock
Category: Laptops
Description
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Black |
| Part Number | H9JG1Zs |
| Model | Dell Vostro 3520 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Generation | 12th Generation |
| Processor Information | 12th Generation Intel® Core™ i5-1235U Processor 12M Cache, up to 4.40 GHz, with IPU |
| RAM | 8 GB |
| RAM Information | 8GB DDR4 |
| Hard Disk Capacity | 512 GB |
| Hard Disk Type | 512 GB, M.2 2230, PCIe NVMe Gen3 x4, SSD |
| Graphics Card | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Display Type | 15.6 FHD |
| Display Size | 15.6 inches |
| Speaker | Stereo Speakers |
| OPERATING SYSTEM | Free Dos |
| Product Warranty | 1 Year |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Dell Vostro 3520 Laptop – Intel® Core i5-1235U – 8GB – 512GB SSD – Intel® UHD Integrated Graphics – 15.6″ FHD – Black” Cancel reply
Shipping & Delivery






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.