LA GERMANIA Freestanding Cooker 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless 9C103RC1X41WW
17.589 EGP
LA GERMANIA Freestanding Cooker Standard – Classica Collection
Cooker Size : 90 x 60 cm
5 Gas Burners
Color : Stainless Steel
Country Of Origin : Egypt
5 Years Full Free Warranty
Out of stock
Categories: Cookers, Large Home appliances
Description
| Product Model | 9C103RC1X41WW |
|---|---|
| Main-Сategory | Freestanding Cookers |
| Brand | LA GERMANIA |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | 5 Burners Cooker |
| Colors | Stainless |
| Size | 90 x 60 cm |
| Collection / Series | Classica |
| Burners Number | 5 Gas Burners |
| Cooker oven capacity | – |
| Energy Efficiency Class | (A) |
| Dimensions – Width | 900 mm |
| Dimensions – Height | 750 mm |
| Dimensions – Depth | 600 mm |
| Net Weight | 67.82 Kg |
| Gross Weight | 73.05 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 5 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “LA GERMANIA Freestanding Cooker 90 x 60 – 5 Gas Burners Stainless 9C103RC1X41WW” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
تكييف ميديا 3 حصان ميشين برو بارد MSC1T-24CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-24CR-N



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.