SHARP Split Air Conditioner 2.25 HP Cool - Heat Digital Plasmacluster White AY-AP18ZHE
40.695 EGP Original price was: 40.695 EGP.36.910 EGPCurrent price is: 36.910 EGP.
TOSHIBA Washing Machine Half Automatic 10 Kg White VH-1000
7.649 EGP
TOSHIBA Washing Machine Half Automatic 10 Kg
Max spin speed: 1400 RPM
2 Motors
Water-proof panel
5 Years full free warranty
Out of stock
Categories: Large Home appliances, Washing Machines
Description
| Product Model | VH-1000 |
|---|---|
| Main-Сategory | Washing Machines |
| Brand | TOSHIBA |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Half automatic |
| Colors | White |
| Capacity | 10 Kg |
| Spin Speed ( RPM ) | 1400 RPM |
| Drain Pump | No |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Class | – |
| Dimensions – Width | 828 mm |
| Dimensions – Depth | 494 mm |
| Dimensions – Height | 992 mm |
| Net Weight | 33 Kg |
| Gross Weight | 38 Kg |
| Country Of Origin | Egypt |
| Warranty | 5 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TOSHIBA Washing Machine Half Automatic 10 Kg White VH-1000” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Bosch Dishwasher, 12 Persons, 6 Programs, Black SMS25AB00V
Rated 0 out of 5
Out of stock
SHARP Refrigerator Digital No Frost 450 Liter Black SJ-PC58A(BK)
Rated 0 out of 5
In stock
33.169 EGP
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 480 Liter Silver SJ-GV63G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
48.719 EGP
Skip to the beginning of the images gallery SHARP Split Air Conditioner 1.5 HP Cool – Heat Digital Plasmacluster White AY-AP12ZHE
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
AY-AP12ZHE
TORNADO Washing Machine Top Automatic 10 Kg Pump White TWT-TLN10LWT
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
TWT-TLN10LWT



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.