TORNADO Built-In Oven Gas 60 x 60 cm – 67 Liter Stainless Steel GEO-VM60CSU-S
16.949 EGP
TORNADO built-in gas oven 67 liter
Built-in oven size : 60 x 60 cm
Built-in oven color : Stainless steel
Convection fan ( fan assist )
Country of origin : Turkey
3 Years full free warranty
Out of stock
Description
| Product Model | GEO-VM60CSU-S |
|---|---|
| Main-Сategory | Built In Ovens |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Gas Built In Oven |
| Colors | Stainless |
| Size | 60 x 60 cm |
| Capacity | 67 Liter |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Dimensions – Width | 595 mm |
| Dimensions – Height | 588 mm |
| Dimensions – Depth | 598 mm |
| Net Weight | 34 Kg |
| Gross Weight | 36 Kg |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 3 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Built-In Oven Gas 60 x 60 cm – 67 Liter Stainless Steel GEO-VM60CSU-S” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 1.5HP Cool only 53KHCT12N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT12N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
Carrier Optimax pro Air Conditioner 3HP Cool only 53KHCT24N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT24N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
تكييف ميديا 3 حصان ميشين برو بارد MSC1T-24CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-24CR-N



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.