Skip to the beginning of the images gallery TORNADO 4K Smart Frameless QLED TV 55 Inch Built-In Receiver 55QS3500E
24.699 EGP Original price was: 24.699 EGP.18.499 EGPCurrent price is: 18.499 EGP.
TORNADO Dishwasher 12 Person 60 cm Digital 8 Programs Inox TDV-FN128COX
24.870 EGP Original price was: 24.870 EGP.16.999 EGPCurrent price is: 16.999 EGP.
TORNADO Turki Dishwasher 60 cm In Inox Color
Washing dishes capacity : For 12 person
With digital touch LED display and 8 programs for washing dishes
Using all types of dishwashers detergents
Country of origin : Turkey
3 Years full free warranty
Out of stock
Categories: Dishwashers, Large Home appliances
Description
| Product Model | TDV-FN128COX |
|---|---|
| Main-Сategory | Dishwashers |
| Brand | TORNADO |
| Product Situation In Market | Continuous Production |
| Type | Dishwasher |
| Colors | Inox |
| Size | 60 cm |
| Capacity | 12 Persons |
| Energy Efficiency Class | (A) High efficiency and less electricity consumption |
| Net Weight | 53 Kg |
| Gross Weight | 56 Kg |
| Dimensions – Width | 600 mm |
| Dimensions – Height | 850 mm |
| Dimensions – Depth | 600 mm |
| Country Of Origin | Turkey |
| Warranty | 3 Years full free warranty |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “TORNADO Dishwasher 12 Person 60 cm Digital 8 Programs Inox TDV-FN128COX” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Beko washing machine, fully automatic, 10 kg, 1600 rpm, digital, steam, inverter, black, B3WFU501040BCI
Rated 0 out of 5
In stock
Carrier Optimax pro Air Conditioner 2.25HP Cool only 53KHCT18N-708
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
53KHCT18N-708
LG No Frost Refrigerator, 400 Liters, Silver – GTF402SSAN
Rated 0 out of 5
In stock
29.999 EGP
SKU:
GTF402SSAN
LG TOP FREEZER 506 LITER 18 CUBIC FEET DIGITAL HYGIENE FRESH FILTER DOOR COOLING GN-H722HLHL
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
GN-H722HLHL
Midea Mission pro Air Conditioner 2.25HP Cool only MSC1T-18CR-N
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
MSC1T-18CR-N
SHARP Refrigerator Inverter No Frost 396 Liter Silver SJ-GV48G-SL
Rated 0 out of 5
In stock
30.959 EGP
SKU:
SJ-GV48G-SL
Skip to the beginning of the images gallery SHARP Split Air Conditioner 1.5 HP Cool – Heat Digital Plasmacluster White AY-AP12ZHE
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
AY-AP12ZHE

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.